Австрия гид (abctpia_gid) wrote,
Австрия гид
abctpia_gid

Навчання в Австрії

 


Прагнете здобути європейську освіту або продовжити навчання в Австрії? Бажаєте, щоб Ваш диплом був нострифікований у всіх країнах світу?

Ми допоможемо Вам у цьому!

Тільки в Австрії не потрібно складати вступні іспити у ВНЗи (окрім обов'язкового іспиту з німецької мови), а при подачі документів на підготовчі курси знання німецької мови не є обов'язковою умовою. Оцінки в дипломі та атестаті середньої зрілості не є визначальними, оцінки важливі  лише при вступі на представницькі програми, де зарахуванння абітурієнтів здійснюється на  конкурсній основі. Вікових обмежень для абітурієтів в Австрії не існує.

Для студентів - громадян Росії - вартість навчання становить 800 євро в семестр, а для громадян колишнього СРСР – 400 євро. Після отримання запрошення із ВНЗу, Ви отримуєте студентську візу для в'їзду в країни Шенгенської зони та студентський ВНП (котрий можна переоформити на ПМП).

Вам надається два роки для вивчення німецької мови та відвідування підготовчих курсів, до речі, при вступі на підготовчі курси знання німецької мови не є необхідною умовою. Після зарахування на підготовчі курси ви можете отримати дозвіл на роботу та отримати дозвіл на придбання нерухомості. Слід зазначити, що при  відвідуванні підготовчих курсів Ваші діти можуть ходити в безкоштовні австрійські дитячі садочки, школи, а Ви – отримувати матеріальну допомогу від австрійської держави на дітей.

Також Ви та Ваша сім'я матиме  змогу користуватися  безкоштовною австрійською медициною.

Приїжджати до Австрії з метою подачі документів у вибраний Вами ВНЗ не потрібно. Ми подамо Ваші документи абітурієнта замість Вас, зекономивши Ваш час та кошти на перельотах та готелях. Оплата послуги здійснюється за кінцевим результатом, вартість послуги становить від 700 євро.

Наша основна функція полягає в наданнні цілободових консультаційних послуг та цілковитому  юридичному супроводі  при оформленні всіх необхідних документів. Наприклад,

 - Допомога в зборі та підотовці документів для вступу в ВНЗ, вирішення організаційних та юридичних питань, пов'язаних з оформленням  необхідних документів.

 - Допомога в зборі та оформленні документів, необхідних для отримання студентської візи в Австрії.

 - Допомога в пошуку житла (гуртожиток, квартира) та оформлення  контракту про аренду житла.

 http://abctpia-gid.com/obrazovanie/ 

Tags: austria, vienna, Навчання в Австрії, Я, австрия, адвокат Австрия, вена, вена экскурсии, досуг Австрия, медицина Австрия, экскурсии Австрия
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments